טייס ליום אחד

טייס ליום אחד

טייס ליום אחד – שיעור טיסה אמיתי

תמיד חלמתם להעניק למישהו קרוב או אפילו לעצמכם מתנה אדירה ויוצאת דופן ובעלת משמעות גשמית אמיתית, זו המתנה אשר לה שאפתם תמיד. “טייס ליום אחד”

מי לא היה או היתה רוצה להיות טייסים ולו אפילו לפעם אחת? הגאי המטוס, לפתוח את “ידית המצערת ” ולרוץ על מסלול ההמראה בכוח ותאוצה שקשה לתאר במילים, בטיסה זו נטיס את המטוס החל מרגע ההמראה ועד רגע הנחיתה תוך התייחסות, הדגמה, והסברים מפורטים של מדריך הטיסה האישי לאורך כל הטיסה.

הטיסה תחל בתדריך טיסה מסודר על פועליו של המטוס (הגאים, גוף, מנוע, קשר, וכו) לאחר מכן נכנס למטוס נתחבר למערכות הקשר ונצא לדרך, עד כאן זה כבר מרגש! מכאן יוצאים לטיסה שמיימית לאורך חופי תל אביב דרומה או צפונה, לפי בחירת החוגג.

” טייס ליום אחד”

הינה טיסה מודרכת המלווה ע”י מדריך טיסה מוסמך

ולכן למי שעתיד ללמוד טיסה, שיעור זה הינו מוכר ונרשם כשיעור ראשון מתוך סיליבוס ההדרכה להוצאת רישיון טיסה .
אנו נשמח לארח אתכם בטיסה זו ולהעניק לכם חוויה יוצאת דופן

חבילת פלטיניום “טייס ליום אחד וסימולטור” – PILOT FOR A DAY V.I.P

נפגשים בסימולטור הטיסה המתקדם אשר מאמן את טייסי חברות התעופה הגדולות בישראל, מתחילים בתדריך והסברים קרקעיים על המטוס והסימולטור לאחר מכן נכנס לתוכו ומייד בעזרת הנחיית המדריך נצא לטיסה יוצאת דופן ונמריא מכל שדה תעופה בעולם שברצונכם להיות בו ואף ננחת בשדה אחר כרצונכם, לאחר מכן נצא בטיסה אמיתית לשיעור על מטוס מסוג צסנה 172, שנעשה הלכה למעשה את כל מה שלמדנו בסימולטור, זוהי בהחלט חוויה מרגשת הטומנת בחובה את רזי מקצוע התעופה, ולהיות טייס בפרט. אז קדימה חגרו חגורות פיתחו מנועים ובואו ונצא אל האופק המדהים.
סה”כ פעילות כשעתיים, החבילה יכולה לכלול בתוכה את ערכת VIP הכוללת: צילום HD ע”ג דיסק ערוך, חולצה, כובע, משקפיי טייסים, ותעודת טייס ליום אחד
ועכשיו במחיר היכרות

קישור לכתבה בערוץ 2 “סער שיינפיין (האח הגדול) ונטלי עטיה” לומדים לטוס בישראפלייט: לחץ כאן 

נתוני מטוס:

המטוס מסוג צסנה 172 (180 כ”ס), מטוס אמין ביותר המוצלח מסוגו, משמש בעיקר לטיסות סיור, הדרכה, וצילומי אוויר, מספר מושבים : 3 + טייס, מהירות : עד 120 קשר ( 200 קמ”ש) טווח 600 מייל ( 1000 ק”מ) רום טיסה : 15000 רגל ( כ- 5 ק”מ לגובה)

זמן הטיסה הינו שקובע את עלות החבילה: חצי שעה, שעה, שעה וחצי, שעתיים . . 

לקבלת פרטים התקשר: 1599-500-767 או השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם