טיסת היכרות ראשי

טיסת היכרות

טיסה זו מורכבת משלושה חלקים עיקריים (כמו כל טיסה סטנדרטית בקורס הטייס האזרחי).

א. תדריך טיסה לפני ההמראה.
ב. הטסת המטוס על ידי החניך.
ג. תחקיר הטיסה בסיומה.

במסגרת התדריך, יקבל הטייס-לעתיד הסבר מקיף על אופן ביצוע מערכות המטוס, אופן ההפעלה שלהם, וכן הסבר הנוגע למכשירי הטיסה הרלבנטים לטיסה זו,
ונתיב הטיסה אותו אנו נבצע.

בסיום התדריך, נצא למטוס ונבדוק אותו כמקובל, נכנס למטוס נניע את המטוס ונצא לטיסה, שרובה תתבצע על ידי הטייס-לעתיד, ולפי הנחיות המדריך ובפיקוחו האישי.

כל מטוסי ההדרכה מצוידים בקשר פנים המאפשר למדריך ולחניך לשוחח ביניהם, ובמערכות היגוי כפולות, באופן שבכל רגע נתון יכול המדריך להשתלט על המטוס, אך המטרה היא שהטייס-לעתיד יטיס את המטוס במהלך כל הטיסה, למעט מקרים חריגים.

בסיום הטיסה, יבוצע תחקיר קרקעי, של מהלך הטיסה, בעיקר התרשמות ושאלות החניך, תינתן אפשרות לקבל הסברים מפורטים, ויינתן משוב מלא לגבי תפקוד ופוטנציאל הטייס-לעתיד .

הטיסה עצמה אורכת בין חצי שעה לשעה באוויר, התדריך והתחקיר אורכים כחצי שעה עד שעה נוספים. בסך הכל יש לפנות לצורך טיסת היכרות, כשעתיים מרגע הכניסה לשדה ועד היציאה ממנו.

בסיום טיסת ההיכרות תוכלו לקבל ממני הערכה ביחס להתאמתכם לקורס טיס אזרחי, היכולות שלכם, האתגרים הצפויים לכם ובאופן כללי, תקבלו תשובה ברורה לשאלה, האם אתם מתאימים להיות טייסים או לא. לתיאום טיסת היכרות אתם יכולים לפנות אלי דרך יצירת קשר באתר או בטלפון המוצג בתחתית הדף.
להשתמע!

לקבלת פרטים התקשר: 1599-500-767 או השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם