טיסות הדרכה

הדרכת טיסה

התכונה החשובה ביותר אצל מדריך טיסה היא יכולתו להעביר חומר בצורה ברורה ומובנת לחניך. התכונה השנייה היא סבלנותו ונכונותו האישית של המדריך להקדיש זמן לחניך, מחוץ לזמן הטיסה, על הקרקע, לתדריכים מפורטים, לתחקירים מדויקים, לתשובות מפורטות לשאלות החניך.

טיסת היכרות

במסגרת התדריך, יקבל הטייס-לעתיד הסבר מקיף על מערכות המטוס, אופן ההפעלה שלהם, וכן הסבר הנוגע למכשירי הטיסה הרלבנטים, בסיום התדריך, נכנס למטוס ונצא לטיסה, שכולה תבוצע על ידי הטייס לעתיד, לפי הנחיות המדריך, ובפיקוחו הצמוד.

קורס טייס פרטי

הקורס המעשי כולל הטסת המטוס ומטרתו להביא את הטייס לשליטה ברמה מקצועית גבוהה במטוס. את הלמ”ק (לימודי הקרקע) החניכים לומדים דרך בי”ס מאושר ע”י רשות התעופה האזרחית שם הם לומדים את כל מקצועות התעופה הדרושים לקבלת רישיון הטייס.

קורס טייס מסחרי

טייס המבקש להוציא רשיון טיס מסחרי חייב להחזיק ברשיון טיס פרטי לפחות. טייס המבקש להוציא רשיון טיס מסחרי חייב שיהיו רשומות ביומן הטיסה שלו מינימום של 250 שעות טיסה.

קורס מדריכי טיסה

רישיון מדריך טיסה מוסמך ( C.F.I ) מאפשר לך להכשיר חניכי טייס לקבלת הרישיונות השונים. זהו השלב בו אתה, כטייס, מתחיל להעביר מניסיונך לאחרים והופך אותם לטייסים מוסמכים.

קורס טייס סולו

קורס הסולו מאפשר “לטעום” את חווית הטיסה ללא התחייבות. החניך טס 12 שעות טיסה במטוס חדיש. בתום 13 השעורים יוצא החניך לטיסת “סולו” בו הוא מטיס עצמאית כשמדריך הטיסה משגיח על ביצועיו ממגדל הפיקוח.

יעדי הטיסות

אזורי תל אביב, אזורי השרון וסביבת חדרה, אשקלון, חיפה, קיסריה, ראש פינה, מצדה, ירושלים, טיסות מיוחדות על פי הזמנה מראש

מדיניות ביטולי טיסות ושוברים

דמי ביטול: לטיסות של עד 72 שעות לפני מועד הטיסה יהיה בזיכוי של 50% ממחיר העסקה, ביטול מתחת ל 72 שעות ממועד הטיסה 80%.

ביטול ביום הטיסה 100%, בקניית שובר פתוח לא יהיה זיכוי או ביטול לשובר כלל.
ביטול טיסה על ידי החברה או הלקוח עקב תופעות טבע/מזגי אויר/שונות אינם עילה לביטול עסקה וזיכוי כספי.
הלקוח יוכל לתאם ללא עלות נוספת תאריך חדש.

לקבלת פרטים התקשר: 1599-500-767 או השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם